[Hlavní strana] [Krajský úřad] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Středočeský kraj


Zahájení prezentace mikroregionu Podzvičínsko v informačním centru venkovských regionů na Staroměstském náměstí dne 19. září 2005.

Prezentace se účastnil Doc.PhDr. Jiří Patočka CSc., náměstek ministra pro místní rozvoj pověřený řízením sekce regionální politiky a Ing. Jaroslav Trávníček, vedoucí odboru rozvojových programů v cestovním ruchu MMR.
Dále se zahájení účastnili členové DM Podzvičinska - David Jung za Oblastní hospodářskou komoru Jičín, Zdeněk Jon , Aleš Kubica a za sdružení obcí M.Berdychová, starostka obce Holovousy, předsedkyně správní rady sdružení.

Byly představeny připravované projekty a akce - Křížová cesta na Kuksu, Ovocná stezka Podchlumím, projekt využití vodních a zimních sportů v Podzvičinku, akce - Svatohubertovské slavnosti na Kuksu, Slavnosti holovouských malináčů, Zavírání turistické sezóny na Zvičině..........................

Byla diskutována problematika DM, vytváření partnerství podnikatelského, neziskového a veřejného sektoru. Pan náměstek vyjádřil podporu vznikajícímu DM Podzvičinska...............................

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 23.09.2005 v 16:17 hodin


Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm